Grosz-Gruz.pl

Jak można zapłacić za wynajem kontenera?

Nasza firma stara się tak układać ofertę, by każdy miał dostęp do preferowanej formy rozliczenia za wynajem kontenerów. Dlatego pozwalamy na płatność gotówką lub przedpłatę na konto jednakowo klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Jeśli zdecydujesz się na płatność gotówką, to przygotuj wcześniej ustaloną ilość pieniędzy w dniu dostarczenia kontenera, ponieważ nasz pracownik będzie oczekiwał zapłaty.

Przedpłatę na konto to wygodniejsza forma rozliczenia, ponieważ nie wiąże się z bezpośrednim obrotem gotówki, lecz wykonaniem przelewu na nasze konto. Przy tym rozliczeniu za kontener wystawiamy proformę przed dostawą, a ty masz ustaloną ilość czasu na uregulowanie płatności.

 

Co wpływa na cenę wywozu gruzu lub innych odpadów remontowo-budowlanych z Łodzi i okolic?

Cennik wywozu gruzu oraz wynajmu kontenera zawsze ustalamy indywidualny, a to, jakie koszty zostaną Ci naliczone, zależy od wielu różnych aspektów. Największy wpływ ma rodzaj odpadów, jakie chcesz wywieźć. Innych cen musisz spodziewać się za wywóz czystego gruzu (na przykład cegły, ceramiki, betonu), a jeszcze innych za odpady zmieszane z placu budowy, czy po remoncie mieszkania.

Jeszcze inny cennik obowiązuje za materiały izolacyjne, większe gabaryty, czy nawet za wywóz odpadów zielonych. Cennik wywozu gruzu zależy również od tego, po jaki kontener sięgniesz i w tym przypadku im większa pojemność, tym wyższe ceny za wynajem. Poza tym ważne jest też to, jak długo zamierzasz korzystać z naszego pojemnika.

Wynajem na kilka godzin będzie kosztował Cię więcej, niż wynajem na kilka dni lub tygodni. Nie bez znaczenia pozostaje także to, gdzie mamy dostarczyć pojemnik. Niewielka odległość od siedziby naszej firmy zawsze będzie oznaczać niższe ceny, ponieważ nie musimy tracić zbyt dużo czasu i paliwa.

Jednak dostarczenie kontenera na drugi koniec Łodzi lub do okolicznych miejscowości już może kosztować Cię więcej, ale pamiętaj, że zawsze tak układamy ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego u nas możesz liczyć na wywóz gruzu w bardzo dobrych stawkach.

 

Jakie kontenery można u nas wynająć?

Do swojej dyspozycji masz solidne i trwałe kontenery, które zapewnią sprawne i bezproblemowe usuwanie gruzu oraz innych odpadów remontowo-budowlanych z Łodzi i okolicznych miejscowości. Poszczególne kontenery różnią się nie tylko gabarytami, ale również pojemnością i przeznaczeniem.

Wśród oferowanych rozwiązań znajdziesz kontener KP5 o wymiarach 3,4 x 1,7x 0,7 m, który jest w stanie pomieścić nawet do 4,5 m3 odpadów. Tuż obok czeka kontener KP7 o wymiarach 3,4 x 1,7 x 1,1 m i pojemności około 6,5 m3, czy kontener KP14 o wymiarach 3,8 x 2,3 x 1,6 m i pojemności około 14 m3.

 

Skąd wiedzieć, który kontener będzie odpowiedni?

Nasz kontenery należy wybierać pod rodzaj prowadzonych prac oraz ilość odpadów, jakie zbierają się w ich trakcie. W razie trudności z ustaleniem, który kontener będzie odpowiedni, zawsze zapewniamy fachowe doradztwo. Wystarczy, że nam wspomnisz o swoim problemie, a szybko wskażemy, jaki kontener będzie dla Ciebie odpowiedni. Jedyne, czego będziemy od Ciebie potrzebowali, to kilku podstawowych informacji.

 

Jakich odpadów nie można wrzucać do naszych kontenera?

Skupiamy się na wywozie gruzu oraz innych odpadów remontowo-budowlanych z Łodzi i okolic, więc właśnie takie możesz wyrzucać do naszych pojemników. Kategorycznie zabraniamy wykorzystywania ich do wywozu substancji szkodliwych oraz tych, które uznawane są za niebezpiecznie. Nie możesz zatem wyrzucać do naszych kontenerów azbestu, leków, odpadów medycznych, czy nawet elektroniki. Zabraniamy także wyrzucania fekaliów, resztek żywności, czy innych podobnych surowców.

 

Czy swoje usługi świadczymy również poza Łodzią?

Tak! Pragniemy zapewnić wsparcie nie tylko mieszkańcom i firmom z Łodzi, ale również z okolicznych miejscowości. Jeśli zatem będziesz musiał zmierzyć się z wywozem gruzu lub innych odpadów, to możesz się do nas zgłosić. Przyjmujemy zlecenia telefonicznie, więc możesz skontaktować się z nami w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

 

Czy w Łodzi można za darmo pozbyć się gruzu?

Tak, ale ma to pewne ograniczenie! Każdy mieszkaniec Łodzi może skorzystać z twz. PSZOKu, czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że w tego typu punktach ograniczane są ilości przyjmowanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych.

Na ten moment każdy mieszkaniec Łodzi może oddać do 1500 kg odpadów miesięcznie. Aby jednak punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych je przyjął, to najpierw muszą być posegregowane. Dodatkowo należy je dostarczyć we własnym zakresie do wybranego punktu i w razie potrzeby okazać dokumenty, które poświadczą, że jesteśmy mieszkańcami Łodzi. 

 

Gdzie w Łodzi  za darmo oddamy śmieci po pracach remontowo-budowlanych?

W Łodzi funkcjonują trzy punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Ich dokładne adresy, jak i zasady przyjmowania odpadów od mieszkańców własnym transportem można sprawdzić w sieci, w tym na przykład na serwisach branżowych.